Kurumsal

DİSA KULP
Firmamız, 2010 yılında İstanbul Bayrampaşa'da mobilya kulpları üretimine başlamıştır. 2012 yılında firmamız Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesinde 3500 m2 kapalı alanda yeni makine yatırımları ile üretim kapasitesini artırarak tam entegre bir tesis inşa etmiştir.

Profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede ürünlerimizi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Firmamız bünyesinde alüminyum, zamak ve plastik kulpları üretmek için gerekli altyapıya sahiptir. Bu kapsamda zamak enjeksiyon makinası, cnc tezgahı, tam kapsamlı mekanik işlem atölyesi, polisajhane, zamak, alüminyum ve abs nikel-krom kaplama tesisimiz hizmet vermektedir.

Hızla değişen ve gelişen Dünya'da çağın gerekliliklerini göz önüne alarak yatırımlarımız ve ürün tasarımlarımız hız kaybetmeden devam etmektedir. Gayemiz uluslar arası arenada, aranan bir marka olmak, bu vesile ile ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktır. 

MİSYONUMUZ
Her zaman yenilikçi güçlü finansman yapısı olan teknolojiyi takip eden deneyimli ve uzman kadrosu ile en üst düzeyde kullanarak hizmet veren saygın bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ
Piyasaları oluşturan müşteri ihtiyaçları tarafından dile getirilen çözümler tasarlamak teknolojiyi takip ederek yenilikler yaratmak.  Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimiz bunu sağlamak için müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır. Satış öncesi ve sonrası bilgi ve hizmet desteği meydana gelebilecek olası sorunlarla ilgili çözüm önerileri sunabilme fabrika ve üretim hakkında gerekli bilgilerin verilmesi. Disa Kulp şirketi olarak müşterilerimizi iş ortağımız olarak görür ve onlara maksimum düzeyde önem veririz. Firmamızın stratejisi zamanında teslimat, kaliteden taviz vermeden sunulabilecek en uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimizin güvenine layık olabilmek için tecrübemizi ürünlerimize yansıttık ve ortaya DİSA KULP markasıyla sorunsuz ürünler ortaya çıkarttık. Yeniliklere açık olan firmamız müşterilerimizin önerileriyle gelişerek yenilikler yaratmaya devam etmektedir. Ülkemizde mobilya sektörüne ait geniş pazarda yerimizi almış bulunmaktayız.

 

© 2013 | Tasarım : Klivya Reklam Ajansı