Disa Kulp Alüminyum İnş. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Disa Kulp, Diyarbakır Organize Sanayi bölgesinde 3500 m2’lik bir alanda bulunmaktadır. Disa olarak 100 den fazla modelle alüminyum mobilya kulpları üretmekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel dizaynlar yapıyoruz. Bunun için, daha iyi bir sonuca varabilmek adına kalite kontrol departmanımız ve aynı zamanda yeniliklere ulaşabilmek için AR-GE bölümümüz bulunmaktadır.

Disa’nın mühendisleri müşteri isteklerini ve modern dizaynları göz önünde bulundurarak çizim yapmaktadırlar. Değerli müşterilerimizin memnuniyeti için birçok alternatif sunmaktayız. Ürünlerimizi ve makinelerimizi günden güne geliştiriyoruz. Kulplarımız için işlemlerimiz, tam kapsamlı mekanik işlem bölümünden geçmekle ile birlikte, CNC gibi modern makinalar ile birlikte çalışıyoruz.

Bir diğer yandan müşterilerimizin renk alternatiflerine cevap verebilmek adına elektro- static toz boya tesisimiz mevcuttur. Toz boya tesisimiz ile birlikte antik bakır, antiksarı, krom, inox ve şeffaf lak işlemimizle tam teşekküllü bir kaplama tesisimiz bulunmaktadır.

Mükemmelliğe dokunmak isteyen bütün müşterilerimizi Disa Kulp’a bekliyoruz..

Hakkımızda